Izolacja elewacji

Nieocieplone, nieszczelne ściany obiektów budowlanych wpływają na podniesienie kosztów grzewczych nawet o kilkadziesiąt procent w skali roku. Sposobem na wyeliminowanie problematycznych ubytków ciepła jest wykonanie profesjonalnej izolacji elewacji pianką poliuretanową. Zaletą stosowania piany PUR jest doskonała adhezja do wszystkich rodzajów nawierzchni. Nasza firma podejmie się realizacji tego zadania nawet w przypadku skomplikowanych i nierównych powierzchni – zazwyczaj problematycznych dla tradycyjnych materiałów.

Zalety izolacji elewacji pianką PUR

Izolacja elewacji pianką PUR może zostać wykonana nie tylko na prostych ścianach, ale także tam, gdzie pojawiają się skosy, załamania i inne niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne. Ochronna powłoka powstaje w kilkanaście sekund po aplikacji pierwszej warstwy – nie ma potrzeby wycinać specjalnych kształtów, które będą dopasowane do charakteru powierzchni. Błyskawiczne rozkurczenie się pianki precyzyjnie wypełni wszelkie ubytki, co nie jest możliwe w przypadku wykonywania izolacji elewacji tradycyjnymi materiałami. Co więcej, ocieplanie pianką poliuretanową może wyeliminować usterki spowodowane niewłaściwym wykonaniem izolacji styropianem lub wełną, gdyż nasze produkty usuwają mostki termiczne i pozostałe typy nieszczelności.

Ocieplanie pianką poliuretanową to metoda izolacji elewacji, która wyklucza pojawienia się zagrzybienia ścian budynku. Wysokiej klasy szczelność materiałów chroni konstrukcję przed uciekaniem ciepłego powietrza. Specjalizujemy się także w wykonywaniu izolacji ścian oraz fundamentów. Warto wybrać naszą ofertę, gdyż stosowana pianka poliuretanowa najwyższej jakości jest całkowicie bezpieczna dla alergików, nie zawiera szkodliwych substancji – to materiał niepylący.