Aby uzyskać efekt doskonałej szczelności, do izolacji ścian wykorzystujemy systemy natryskowe Demilec USA, zapewniające bardzo wysokie wartości oporu cieplnego R, co przekłada się na poprawę wydajności energetycznej wszystkich budynków – niezależnie od ich rodzaju czy rozmiarów. Używamy również piany Heatlok Soy 200, aby jeszcze poprawić strukturalną integralność ścian, które z kolei wzmacniają całą konstrukcję izolowanego obiektu. Izolacja ścian takimi materiałami to gwarancja wysokowydajnej aplikacji w każdym przypadku.

Demilec USA to produkt, który błyskawicznie zapewni satysfakcjonujące efekty. Aplikacja tego materiału umożliwi bezpieczną kontrolę wilgoci, wytworzy monolityczne bariery, a cała izolacja ścian zagwarantuje powstanie warstw drenujących. Warto podkreślić, że stosowane przez nas produkty charakteryzują się stosunkowo niską gęstością, dzięki czemu bardzo pozytywnie wpływają na wskaźnik przenikania dźwięków. Nasza firma świadczy również usługi z zakresy wykonania izolacji akustycznej budynku, co jest rekomendowanym uzupełnieniem izolacji ścian uniwersalnymi natryskami Demilec USA.

Jaka izolacja ścian? Rekomendowane rozwiązania techniczne

Materiały Demilec USA oraz Heatlok Soy 200 mogą być stosowane do izolacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Już jedna aplikacja pianki natryskowej umożliwia późniejsze wielokrotne nakładanie kontrolowanej warstwy. W takim przypadku opór cieplny R wynosi do 7,4 na 1 cal. Posługujemy się rekomendowanymi materiałami, które charakteryzują się doskonałą adhezją w przypadku każdej nawierzchni: drewna, metalu, betonu czy też folii. Wykonujemy izolację ścian, posługując się innowacyjnymi rozwiązaniami, które uzyskały stosowne aprobaty światowych norm oraz spełniły wymagania testów ogniowych. Zalecamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zadbać o wysokiej jakości izolację ścian?

Jedna z głównych przyczyn wysokich rachunków za ogrzewanie budynku to właśnie nieprawidłowo wykonana izolacja ścian. Zaniedbania w tym zakresie skutkują stratami ciepła – w efekcie konieczne jest dogrzewanie obiektu, aby zagwarantować jego użytkownikom odpowiedni komfort termiczny. Należy podkreślić, że zastosowanie niskiej jakości warstwy izolacyjnej nie zapewni również ścianom ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych. W konsekwencji na ich powierzchni może dojść do rozwoju pleśni czy grzybów, a co za tym idzie znacznie szybszej degradacji całego budynku.

Wykonana przez fachowców izolacja ścian podnosi natomiast standard energetyczny obiektu. Skutecznie zabezpiecza przed ucieczką ciepła oraz przegrzewaniem budynku, co znajduje odzwierciedlenie w znacznie niższych kosztach ponoszonych za ogrzewanie i chłodzenie.

Wybór materiałów do izolacji ścian wewnętrznych i zewnętrznych nie jest bez znaczenia Wręcz przeciwnie, to kwestia kluczowa – wysokiej jakości produkty zapewniają całkowitą szczelność powierzchni, ponieważ docierają nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Nowoczesne materiały termoizolacyjne, takie jak używane przez nas Demilec USA i Heatlok Soy 200, gwarantują trwały efekt. Mimo upływu czasu zachowują swoje znakomite właściwości. Doskonale zabezpieczają ściany przed szkodliwym działaniem wilgoci, do minimum ograniczają straty energetyczne, a ponadto poprawiają komfort akustyczny mieszkańców.

Wszelkie prace związane z wykonaniem izolacji ścian przeprowadzamy szybko i sprawnie. Zastosowanie innowacyjnych technik natryskowych pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.