Izolacja ścian

Izolacja natryskowa Demilec USA posiada zarówno zdolność efektywnej szczelności jak i wysokie wartości oporu cieplnego R, co wpływa pozytywnie na wydajność energetyczną budynków, niezależnie od ich rodzajów. Izolacja natryskowa zamknięto-komórkowa Heatlok Soy o średniej gęstości przyczynia się również do poprawy strukturalnej integralności ścian, a więc wzmacnia konstrukcję obiektu. Izolacja natryskowa otwarto-komórkowa o niskiej gęstości korzystnie wpływa na wskaźnik przenikania dźwięków. Produkty te znacząco podnoszą parametry energooszczędności niezależnie od typu montażu. Stosowanie izolacji marki Demilec USA zapewnia wyjątkowe i widoczne efekty – kontrolę wilgoci, monolityczne bariery, warstwy drenujące etc. Bo liczy się przede wszystkim uniwersalność, izolacje natryskowe Demilec USA to wysokowydajne systemy do zastosowania niemalże w każdym przypadku.

Zastosowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne:

 • jedna aplikacja pozwala na wielokrotne nakładanie kontrolowanej warstwy,
  opór cieplny R wynosi do 7,4 na 1 cal (2,54 cm),
 • wysoka adhezja do niemal każdego rodzaju nawierzchni, w tym: drewna, metalu, betonu oraz folii,
 • zgodność z wymogami światowych norm, aprobat oraz testów ogniowych.
Poznaj zalety pianki Demilec..

Zaufało nam już tysiące: architekci, właściciele, budowniczy. Oferowane przez nas produkty pozwalają redukować koszty energii, a jednocześnie kontrolować wilgotność, poprawną infiltrację oraz jakość powietrza wewnątrz budynku.
Pianka natryskowa dostarcza takich samych korzyści zarówno w dopiero powstających jak i już istniejących konstrukcjach. Koszty związane z codzienną utratą energii są koszmarem sennym wszystkich właścicieli i zarządców istniejących już budynków. My przedstawiamy sposób na redukcję jej zużycia.
Amerykański Departament Energetyki przeprowadził badania, z których wynika, że ogrzewanie, klimatyzacja i oświetlenie odpowiadają za niemal 50% energii zużywanej w komercyjnych nieruchomościach. Co więcej, 40% strat energii spowodowana jest niekontrolowaną infiltracją powietrza. Obniżenie tych kosztów oraz stworzenie bardziej zadowalającej przestrzeni wewnętrznej możliwe jest dzięki izolacjom natryskowym Demilec USA.

Demilec USA zajmuje się produkcja materiałów izolacyjnych do wszystkich typów zastosowań. Dlaczego inne produkty izolacyjne nie są tak skuteczne?

 • jedna aplikacja pozwala zarówno na dokładny proces izolacji jak i uszczelnienia,
 • instalacja pianki likwiduje przestrzeń między izolacją, a szkieletem,
  następuje perfekcyjne dopasowanie do każdego kształtu powierzchni,
 • pianka perfekcyjnie przykleja się do każdego rodzaju powierzchni,
 • posiada zwiększoną wydajność, dzięki czemu pozwala na oszczędzanie energii,
 • jest w pełni ekologiczna, nie posiada związków: CFC, HCFC, formaldehydów i materiałów włóknistych.

Co więcej, struktura otwartych komórek w pianach typu Sealection 500 czy Sealection Agribalance stanowi idealną zaporę dla niepożądanych dźwięków. Nieszczelność oraz związany z nią hałas pozostaną tylko i wyłącznie smutnym wspomnieniem