Do ocieplania podłóg wykorzystujemy tylko i wyłącznie wydajne, trwałe i niezawodne pianki o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Najważniejszym zadaniem powłoki ochronnej z poliuretanu jest utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu, co następnie przekłada się na energooszczędność całego obiektu budowlanego.

Wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z najnowszą sztuką budowlaną, mając świadomość, że ocieplanie podłóg to jeden z ważniejszych etapów izolacji termicznej całego domu lub budynku przemysłowego. Używamy do tego pianki zamknięto-komórkowej, która wyróżnia się wysoką wytrzymałością, nawet w przypadku dużego nacisku mechanicznego. Struktura zabezpieczająca charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami hydroizolacyjnymi. Ocieplanie podłóg wykonujemy w nowo budowanych budynkach oraz w przypadku termomodernizacji istniejących konstrukcji.

Jakiej piany używamy do ocieplania podłóg?

Ocieplanie podłóg to ważny etap izolacji termicznej domu, dlatego wymagane jest precyzyjne oraz innowacyjne działanie. Nasza firma posługuje się między innymi pianą zamknięto-komórkową Komfort Plus CC50, która może zostać wykorzystana także w przypadku izolacji fundamentów oraz ścian. Wyjątkowe właściwości tego produktu sprawiają, że z powodzeniem stosuje się go w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, rolniczych oraz pozostałych obiektach, np. urzędach. Nowoczesna formuła piany stosowanej do ocieplania podłóg to gwarancja doskonałej przyczepności do każdego podłoża. Wysoka gęstość zapewnia niesamowitą wydajność, pozwala także na ograniczenie grubości warstwy termoizolacyjnej.

Jak wykonuje się ocieplanie podłogi?

Jesteśmy specjalistami od wykonywania nowoczesnych izolacji natryskowych, podczas których wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia wysokociśnieniowe. Zastosowanie metod hydrodynamicznych do ocieplania podłogi i innych powierzchni wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim technologia ta umożliwia równomierną i niezwykle precyzyjną aplikację pianki, która dociera do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Co więcej, cały proces nie zajmuje wiele czasu, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką skuteczność.

Podczas wykonywanego przez nas ocieplenia podłogi nie ma ryzyka powstania mostków termicznych. Tym samym nie będzie dochodzić do strat ciepła. Możemy to zagwarantować, ponieważ stawiamy na wysokojakościowe materiały termoizolacyjne – pozyskujemy je bezpośrednio od renomowanych producentów.

Dlaczego warto zdecydować się na ocieplanie podłogi pianką?

Jedną z bezsprzecznych zalet ocieplania podłogi pianką jest późniejszy wysoki komfort użytkowania budynku. Stosowane przez nas produkty wyróżniają się bowiem doskonałymi właściwościami termo- i hydroizolacyjnymi, dlatego należycie spełniają swoją funkcję ociepleniową. Generuje to spore oszczędności w zakresie kosztów ponoszonych za ogrzewanie obiektu. Efekt naszych działań jest trwały, co wynika m.in. z wyjątkowej odporności pianki na działanie wilgoci oraz jej wytrzymałości mechanicznej. Proponowane przez nas metody ocieplania podłogi bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku miejsc szczególnie narażonych na kapilarne podciąganie wody. Zalecamy do zapoznania się z naszą ofertą.