Do zabezpieczania fundamentów wykorzystujemy zamknięto-komórkową pianę natryskową Heatlok Soy 200 w połączeniu z polimocznikiem SLAM 210 (system SLAMLOK) – taki zestaw charakteryzuje się rewelacyjnymi właściwościami hydroizolacyjnymi. Dzięki temu gwarantuje doskonałą szczelność. Warto podkreślić, że izolacja taką metodą nie wymaga mocowania, co znacznie skraca czas wykonania. Ekstremalnie wysoka adhezja, czyli poziom przyczepności do pozostałych ciał fizycznych, podczas natrysku zapewnia scaloną i trwałą przyczepność, jednocześnie wzmacniając konstrukcję.

Izolacja metodą natryskową – dlaczego warto?

Wykonanie ocieplenia fundamentów przy użyciu Heatlok Soy 200 znacznie przyczynia się do redukcji zużycia energii w domach. Liczy się, że energooszczędność może wzrosnąć nawet do 50%, co jest doskonałym wynikiem. Zastosowane materiały sprawiają, że uniemożliwione zostaje przedostawanie się zanieczyszczeń, np. pyłków. Właściwe zabezpieczenie fundamentów to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie sprawności energetycznej budynku, gdyż użycie zamknięto-komórkowego natrysku eliminuje problem ulatniającego się powietrza, minimalizując przy tym transmisję hałasu.

Zabezpieczenie fundamentów metodą natryskową to stworzenie skutecznej i niezawodnej bariery wodnej oraz powietrznej, pełniącej funkcję również paroizolacji. Nasza brygada fachowców wykorzystuje jedynie sprawdzony i nowoczesny sprzęt, który wzmocni integralność materiałów, z których zostały wykonane fundamenty budynku. Warto podkreślić, że wykonanie izolacji fundamentów przy użyciu Heatlok Soy 200 jest szczególnie polecane przez Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA), która rekomenduje ten materiał jako odpowiedni do zastosowania na terenach o dużym zagrożeniu powodziowym.