Szereg wykwalifikowanych specjalistów firmy Dach Pro posiada niezwykle szerokie doświadczenie w instalacji natryskowych izolacji pianką poliuretanową oraz powłok polimocznikowych. Nasze usługi obejmują wiele zagadnień począwszy od izolacji termicznych dachu, poprzez ocieplenie ścian, a skończywszy na ociepleniu poddasza pianką. Więcej możecie przeczytać Państwo w dziale oferta. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stale ulepszamy stosowane przez nas technologie, tak by w pełni spełnić oczekiwania Kontrahentów. Obecnie nasza firma jest jedyną w regionie dolnośląskim, która posiada Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy wydanego z ramienia samego Demilec USA. Dokument ten stanowi potwierdzenie naszych umiejętności z zakresu przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z technologią na miarę XXI wieku sprawia, że jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem świadczącym usługi tego typu na Dolnym Śląsku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Klient szuka sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego. Taka właśnie jest nasza firma. Produkty, jakie oferujemy, wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu możemy z dumą stwierdzić, że parametry techniczne instalowanych przez nas ociepleń znacząco odbiegają jakością od innych w swej gałęzi. Potwierdzeniem tych słów jest dożywotnia gwarancja zarówno na izolację jak i ocieplenie. Czym różni się nasza firma od innych? Nasz produkt przeznaczony jest na lata użytkowania. Z nami tysiące złotych wydawane na ogrzewanie i klimatyzacje będą tylko przykrym wspomnieniem. O szerokich wachlarzu usług możecie Państwo przeczytać w naszej ofercie.

Jak wygląda to w praktyce?

 • znacznie zawyżone koszta ogrzewania i klimatyzacji zostają zredukowane nawet o 50%!
 • gwar, szum, łoskot samochodów zostaje maksymalnie obniżony dzięki redukcji hałasów!
 • alergia wywołana przez kurz, pyłki oraz zewnętrzne zanieczyszczenia znika dzięki skutecznej barierze!
 • zimowy chłód, a także letni gorąc przechodzą w zapomnienie – wygoda we własnym domu może trwać przez cały rok niezależnie od pory roku!

Dzięki naszej firmie wszystko to jest możliwe jednocześnie. Izolacja wraz z odpowiednio dobranym ociepleniem sprawi, że Państwa dom stanie się energooszczędny, cichy, zdrowy, a przede wszystkim przygotowany na każdą temperaturę w roku!

Co oferujemy?

Specjalna piana natryskowa Demilec USA posiada niezwykłe właściwości techniczne. Dzięki niej zarówno izolacja wewnątrz budynku, jak i ocieplenie domów, obiektów wielkopowierzchniowych, budynków użyteczności publicznej oraz gospodarczych, a także domków jednorodzinnych stają się dziecinnie proste. Co więcej izolacje natryskowe pianą poliuretanową mogą być wykonane nie tylko w nowych, jeszcze nieocieplanych budynkach, ale również w obiektach przechodzących modernizację.

Ze względu na energooszczędność oraz niskie koszty eksploatacji nasze systemy dachowe są szczególnie atrakcyjne w przypadku firm oraz organizacji użyteczności publicznej, pokrywających własne koszty remontów i opłat eksploatacyjnych utrzymania danej nieruchomości.

W skład naszych usług wchodzą m.in.:

 • wypełnianie konstrukcji szkieletowych,
 • ocieplanie stropów i poddaszy,
 • izolacja podłóg i posadzek,
 • izolacja międzykrokwiowa,
 • izolacja cieplna ścianek działowych,
 • izolacja akustyczna,
 • izolacja termiczna i hydroizolacja fundamentów,
 • izolacja zewnętrznych ścian np. pod elewację,
 • izolacja wylewek,
 • izolacja w przemyśle motoryzacyjnym etc.